Megoldásra vár

Lekopott kerékpárútút felfestés

A 11. kerületi Karolina úton a biciklis út felfestése nagyon megkopott, nem látható. Így balesetveszélyes a közlekedés, az autósok nehezebben veszik észre a bicikliseknek fenntartott sávot és ráhajtanak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 38b

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Tájékoztatjuk, hogy az idei évi programunkban többek között a Karolina úti kerékpáros jelek felújítása is szerepel. A feladatainkat ütemezetten, a kapacitá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • J Maria bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Áll az úton a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Balesetveszély, lekopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére