Válaszra vár

Sérült felhajtást gátló oszlop a Gém utca - Fogadó utca járdaszakasznál

Sérült felhajtást gátló oszlop a Gém utca - Fogadó utca járdaszakasznál!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gém u. 2/B

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Közérdekű Bejelentés bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére