Válaszra vár

1,5 éve hianyzó járda burkolat

sziasztok,

segítséget szeretnek kérni az alábbi ügyben.
helyszín: 1016, bp, gellérthegy utca 29.
probléma: ahogy mellékeltem fényképen is, egy telekom kabelfektetes utan immáron 1,5 eve! hianyzik a járda burkolata, ami az utcaban lakó sok idős személy és járókelő mindennapjait megnehezíti.

kérlek segítsetek ebben, ha tudtok.

előre is köszönöm,
Salacz Johanna

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Gellérthegy u. 29

Hozzászólások

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Salacz Johanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felmart rész

    Beküldés ideje:
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elmaradt aszfalt helyreállitás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Antal lépcső (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére