bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Váralja utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A pad eltört.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Friedrich Born rakpart Déli irány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett kerítőkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Ybl Miklós tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Ybl Miklós tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Váralja utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt kövezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Kosciuszkó Tádé utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatornák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére