Megoldásra vár

Sérült kerítés , közterületre hullanak a darabjai.

Anonim Járókelő

Sérült kerítés , közterületre hullanak a darabjai.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bányató u. 13

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: ÉO/435-5/2024

    Tisztelt Cím!

    Mellékelten megküldöm a Budapest X. kerület, Bányató utca 13. szám alatti, 42309/106 helyrajzi számú ingatlan Bányató utca felé eső utcai kerítésének helyreál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére