Megoldott

Felgyulladt szemetes

Anonim Járókelő

Valószínűleg égő tárgy került a szemetesbe aminek következtében kigyulladhatott. Jelenleg tiszta olvadt műanyag az egész járda a helyén

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 2

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Benedek-Kelzen Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!

    Az ügy lezárható! Szándékos gyújtogatás lehetett, mert nem messze egy robogót is leégett...
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Móricz Zsigmond körtér, 1114 Ungarn (47.47655671, 19.04759915, 16)"-ról "Budapest, Váli u. 2, 1117 Hungary (47.476618, 19.0477826, 16)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a leégett edényt nem Társaságunk üzemeltette, így az égési maradvány eltávolításában és új edény kihelyezésében nem vagyunk illetékesek....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fülőke utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemét,avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére