Megoldott

Kidobott hűtőszekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024. 02. 26.

Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

-----

X. Ceglédi utca 17 a elött egy kidobott hűtőszekrény van.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ceglédi út 17a

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján
    Köszönjük az együttműködést
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KVO/559-3/2024

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST 00139153 számú bejelentését, melyre hivatkozva tájékoztatom, hogy a Budapest, X. kerület Ceglédi utca 17. szám alat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "X. Ceglédi utca 17 a elött egy kidobott hűtőszekrény van."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 02. 26. Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. ----- X. Ceglédi utca 17 a elött eg...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a Maglódi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére