Megoldott

Leszakadt utcai szemetes kuka és szemét

FRISSÍTÉS 2024.01.04.
Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió VÁLASZA:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

--------------------

A XI. Kerületben az Albert u. 15. és 17.-es számú házak mögötti kis zöld parkban leszakadt a szemeteskuka. Ezenkívül a terület teli van szeméttel. Kérem, az illetékes intezkedjen a terület rendbetételérōl.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 15. 1119 Magyarország

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján.
  • Winkler-Varga Leila hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon az Újbuda prizma munkatársai szépen feltakarítottak mindent a környéken, a szemetest is megjavították! Köszönöm
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A XI. Kerületben az Albert u. 15. és 17.-es számú házak mögötti kis zöld parkban leszakadt a szemeteskuka. Ezenkívül a terület teli van szeméttel. Kérem, az illetékes intezkedjen a terület rendbetételérōl."-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.04. Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió VÁLASZA: Tájékoztatjuk, hogy...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Winkler-Varga Leila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszerelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sebők András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dunaparti tárgyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére