Megoldott

Sok szemét, kicsi szemetes

Anonim Járókelő

A forgalmas villamos megállókban indokolatlanul kicsi a szemetes

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 45

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényt munkatársaink minden nap ürítik, ezért nem tartjuk szakmainak indokoltnak további edények kihelyezését.

    Tisztelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét útszél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Keller László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fenyők az örökkévalóságnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nehru park kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére