Megoldatlan

4-6 villamosmegállók kukáinak ürítése

Anonim Járókelő

Tisztelt Főváros,

10 éve tapasztalható a probléma, a kukák a 4-6 villamos vonalon mindig tele vannak, legyen reggel napközben vagy este.

Legyen az hétköznap, hétvége, vagy állami ünnep.

Várható valamilyen előrelépés? Ötletek: Kukák gyakrabb ürítése és gondosabb takarítás körülette? Nagyobb kukák?

Példa megálló a képeken 4 6 V Ferenc krt Mester uca

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 18

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ez így nem megoldott
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0047091/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00131896

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "4-6 V megállók kukák ürítése - Főváros"-ról "4-6 villamosmegállók kukáinak ürítése"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tájékoztatjuk, hogy a villamosmegállókban található hulladékgyűjtő edények üzemeltetése nem Társaságunk feladata, ezért a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel.

    Tisztel...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a villamosmegállókban található hulladékgyűjtő edények üzemeltetése nem Társaságunk feladata, ezért a probléma megoldása érdekében felve...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyon szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Koppány utcai villamos megállóban szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Koppány utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére