Megerősítésre vár

megállni tilos tábla után rögtön kijelölt parkolóhely

Frissítés 2023.10.24
II. kerület válasza:
Véleményünk szerint felesleges a tábla, de ha valamiért (pl közműakna) mégis kell, akkor át kellene rakni a mellette lévő poller helyére, azt pedig a tábla helyére. Az illetékes Budapest Közutat megkeressük az ügyben..
.............
FRISSÍTÉS: 2023. október 20.
János Péter hozzászólt a bejelentéshez.
"Jó ez a sablon válasz :-)
Nem szabálytalan parkolást jelentettem be, hanem a táblával ellentmondó felfestést :-)"

-----

FRISSÍTÉS: 2023. október 17.
II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:
"Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással rendszeresen igénybe vett közterületeket."

-------

A Komjádi Béla utca sarkán 5m megállni tilos tábla látható, de rögtön utána kb. 3 méterre ott a kijelölt parkolóhely fehérrel felfestett sarka. Ez szerintem ellentmondásos, érdemes lenne az 5 métert sárgával pontosan felfesteni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Komjádi Béla u. 1

Hozzászólások

  • János Péter visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/132204/megallni-tilos-tabla-utan-rogton-kijelolt-parkolohely bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt János Péter Úr!

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. október 20. János Péter hozzászólt a bejelentéshez. "Jó ez a sablon válasz :-) Nem szabálytalan parkolást jelentettem be, hanem a táblával ellentmondó felfestést :-)" ----- FRISSÍTÉS: 2023. október 17. II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: "Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Véleményünk szerint felesleges a tábla, de ha valamiért (pl közműakna) mégis kell, akkor át kellene rakni a mellette lévő poller helyére, azt pedig a tábla helyére. Az illet...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. október 17. II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: "Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással rendszeresen igénybe vett közterületeket." -...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Komjádi Béla utca sarkán 5m megállni tilos tábla látható, de rögtön utána kb. 3 méterre ott a kijelölt parkolóhely fehérrel felfestett sarka. Ez szerintem ellentmondásos, érdemes lenne az 5 métert sárgával pontosan felfesteni."-ról "FRISSÍTÉS: 2023. október 17. II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: "Köszönjük ...

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó ez a sablon válasz :-)
    Nem szabálytalan parkolást jelentettem be, hanem a táblával ellentmondó felfestést :-)
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkolás gátló oszlop kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajvívó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kereszteződésben parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére