Megoldott

Gázcsap fedelének gányolt javítása

FRISSÍTÉS 2024.01.03.

Az MVM válasza:
"Az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. alvállalkozója 2023. december 22-én gondoskodott a balesetveszélyes állapot megszüntetéséről. A munkavégzésről készült fotókat csatoltan küldjük. Tájékoztatjuk azonban Önöket, hogy a díszkő folyamatos mállása miatt a végleges állapothoz a kövezet cseréje szükséges. Mivel a díszkő nem áll Társaságunk rendelkezésére, kérjük, a terület tulajdonosával szíveskedjenek felvenni a kapcsolatot. Megértésüket köszönjük!"

-----

FRISSÍTÉS: 2023.10.27

Fényképes visszajelzés alapján:
,,Mutatom a "megoldást". Kezdjem elölről a bejelentést, vagy elég, ha itt jelzem, hogy a helyzet szinte semmit nem javult, a gányolt lyuk és környezete ugyanolyan ronda és balesetveszélyes, mint volt? A fényképek két napja készültek. Hová tették az eredeti fedlapot? Kérjük vissza."

-----

Az I., Döbrentei utca 8. előtt (a kaputól balra) billegett a gázcsap fedele. A napokban a képen látható módon javították: az eredeti díszes, szép, kerek fedlapot elvitték, egy sokkal kisebb szögletessel pótolták, mellette a díszkövet összetörték. A betonozás már porlik, töredezik, kerékpárosok és gyalogosok számára is balesetveszélyes, továbbá végtelenül ocsmányul néz ki.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei utca 8

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai állapot. Ez ugyan nem az eredetivel egyező díszburkolat, de az eddigi gányoláshoz képest még ez is előrelépés. Érdemes lenne ránézni pár héttel később, hogy hogynan bírja a terhelést.
  • Saly Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet semmit nem változott, a lyuk egy csámpás, nem működő lámpa oltalmában ugyanúgy tátong, ronda és balesetveszélyes. Mivel az Ybl Miklós téren és a Lánchíd utcában a közelmúltban javították ugy...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Döbrentei utca 1, 1013 Magyarország (47.49283462, 19.04416298, 16)"-ról "Budapest, Döbrentei utca 8, 1013 Magyarország (47.4927539, 19.0443091, 16)"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.01.03. MVM válasza: "Az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. alvállalkozója 2023. december 22-én gondoskodott a balesetveszélyes állapot megszüntetéséről. A munkavégzésről készült fotókat csatoltan küldjük. Tájékoztatjuk azonban Önöket, hogy a díszkő folyamatos mállása miatt a végleges állapothoz a ...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "gázcsap fedelének gányolt javítása"-ról "Gázcsap fedelének gányolt javítása"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Saly Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma nemhogy nem oldódott meg, de a helyzet egyre rosszabb. Még nagyobb darabon feltörték az eredeti díszkövet, a töredezett darabokat ezúttal el is vitték, hogy véletlenül se lehessen visszaill...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.10.27 Fényképes visszajelzés alapján: ,,Mutatom a "megoldást". Kezdjem elölről a bejelentést, vagy elég, ha itt jelzem, hogy a helyzet szinte semmit nem javult, a gányolt lyuk és környezete ugyanolyan ronda és balesetveszélyes, mint volt? A fényképek két napja készültek. Hová tették az eredeti fedlapot?...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válaszát a Budapest 130023. számú (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/130023/gazcsap-fedelenek-ganyolt-javitasa) bejelentésre:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válaszát a Budapest 130023 https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/130023/gazcsap-fedelenek-ganyolt-javitasa bejelentésre:

    Az MVM Fő...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Saly Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    A legutóbbi, október 27-i frissítésem óta a helyzet tovább romlott, a lyuk már nagyon balesetveszélyessé vált, a díszkő is tovább töredezik.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az I., Döbrentei utca 8. előtt (a kaputól balra) billegett a gázcsap fedele. A napokban a képen látható módon javították: az eredeti díszes, szép, kerek fedlapot elvitték, egy sokkal kisebb szögletessel pótolták, mellette a díszkövet összetörték. A betonozás már porlik, töredezik, kerékpárosok és gyalogosok számára ...

  • Saly Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Mutatom a "megoldást". Kezdjem elölről a bejelentést, vagy elég, ha itt jelzem, hogy a helyzet szinte semmit nem javult, a gányolt lyuk és környezete ugyanolyan ronda és balesetveszélyes, mint volt? A...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz válaszát a Budapest 130023 https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/130023/gazcsap-fedelenek-ganyolt-javitasa bejelentésre:

    Az MVM Főgáz Földgázhálózati K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Saly Noémi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen közműakna rögzítettlen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budaörsi út csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére