Megoldásra vár

Leolvadt kuka maradékai

FRISSÍTÉS: 2023.11.24.
A Budapest Közút válasza:
"A XI. kerületi Budafoki út 59/c. sz. előtti járda nem tartozik a Társaságunk által kezelt hálózathoz. A terület üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a XI. ker. Újbuda Önkormányzat."

-----

FRISSÍTÉS 2023.09.25.
Az FKF válasza:
“Tájékoztatjuk, hogy a leégett edény aszfaltba olvadt maradványa nem szedhető fel a burkolat megbontása nélkül.”

_______________

FRISSÍTÉS: 2023.09.22
A BKK válasza:

,,Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormányzata Közgyűlésének 7/2022. (III. 3.) önkormányzati rendeletével módosított 48/1994 (VIII. 1.) rendelete szerint a BKM nonprofit Zrt. végzi az autóbusz-trolibusz megállók, a végállomások külső területei, valamint a BKV Zrt. által üzemeltetett csomópontok takarítási feladatait.
Tekintettel a fentiekre, a bejelentés kapcsán a bejelentéssel az említett céghez fordulhatnak."

---------

A buszmegállóban egykor lévő, narancssárga kukát miután felgyújtották, és eloltották, ottmaradt az olvadt műanyag. Kérem, távolítsák el a maradványokat! (33-as busz megállójában van)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Szerémi sor

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.09.25. Az FKF válasza: “Tájékoztatjuk, hogy a leégett edény aszfaltba olvadt maradványa nem szedhető fel a burkolat megbontása nélkül.” _______________ FRISSÍTÉS: 2023.09.22 A BKK válasza: ,,Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szeretnénk tájékoztatni, hog...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.09.22 A BKK válasza: ,,Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szeretnénk tájékoztatni, hogy Budapest Főváros Önkormányzata Közgyűlésének 7/2022. (III. 3.) önkormányzati rendeletével módosított 48/1994 (VIII. 1.) rendelete szerint a BKM nonprofit Zrt. végzi az...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a leégett edény aszfaltba olvadt maradványa nem szedhető fel a burkolat megbontása nélkül.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A buszmegállóban egykor lévő, narancssárga kukát miután felgyújtották, és eloltották, ottmaradt az olvadt műanyag. Kérem, távolítsák el a maradványokat! (33-as busz megállójában van)"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.09.22 A BKK válasza: ,,Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szere...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0038785/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00128565

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szeretnénk tájékoztatn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egry - Irinyi sarkon szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére