Megoldott

Piszkos, gyomos gyalogosátkelő

A Harmat u. - Kada u. kereszteződésnél a gyalogosátkelők oszlopai körbe vannak véve avarral és gyomokkal, amik esős időben kellemetlenül zavarják az átkelést, hosszútávon pedig az átkelő is fel fog töredezni a gyomok miatt.
Ezen felül hanyagul is néznek ki.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kada u. 109

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119346/piszkos-gyomos-gyalogosatkelo
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére