Megoldott

Lekopott felfestés pótlása veszélyes szakaszon

Több, mint két éve jelentettem, szeretnénk már biztonságosan átkelni, gyalogosok és kerékpárosok nevében is nyilatkozhatok úgy gondolom.
Érdemes lenne az elsőbbséggel kapcsolatban is állást foglalni az átkelőnél: jelenleg a gyalogosoknak van, a kerékpárosoknak nincs.
A kirakott táblák közül van, amelyik el is van forgatva.
Előre is köszönjük a remélhetőleg gyors ügyintézést!

Korábbi bejelentésem:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/77922/lekopott-zebra-es-kerekparos-atkelohely-utburkolati-jelzese

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia László!
    Ez a probléma megoldódott (bár látszik, hogy keveset bír a festék, rendszeres pótlás indokolt).
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Áron!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük ismételt észrevételét!

    Tájékoztatjuk, hogy a gyalogos-átkelőhely útburkolati jeleinek felújítása szerepel az idei évi programunkban. A két eltérő elsőbbség-szabályozásn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiálló vasdarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére