Megoldatlan

Lekopott zebra és kerékpáros átkelőhely útburkolati jelzése

FRISSÍTÉS 2022. 06. 13.

Bejelentő válasza:

Nincs változás, továbbra sem lettek pótolva a felfestések, a forgalom változatlanul hatalmas, és nem egyértelmű mindenki számára a szituáció

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 02. 08.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

Az új festések a környéken zajló beruházások kapcsán készültek el, melyeket műszaki átadás-átvételi eljárás során veszünk majd át. A Dombóvári út – Budafoki út csomóponti jelek felújítása az idei évi programunkban szerepel, így arra a kivitelezési program elindulása után kerül sor.
A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 11. 11.

Bejelentő kiegészítése:

Tisztelt Budapest Közút!
Sajnálattal értesülök a helyzetről. Ugyanakkor ma reggel meglepő látvány fogadott: a környéken frissítették néhány helyen a kerékpáros felfestést, de az átkelőre nem jutott már. Őszintén, csupán kíváncsiságból érdekelne a magyarázat, hogy erre volt festék (amúgy nagyon örülök neki, félreértés ne essék), de a különösen veszélyes átkelőre nem?
Köszönöm előre is: Áron

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 11. 10.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A kopott útburkolati jelek felújítása az idei évi programunkban szerepelt ugyan, de sajnálatos módon az ilyen célra biztosított pénzügyi forrásunk kimerült. Az őszies időjárás miatt a tartós technológiával történő felújításra már az idei évben nincs lehetőség. A helyszínt a 2022. évi programunk összeállításánál kiemelt helyen fogjuk szerepeltetni.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 09.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A kijelölt-gyalogosátkelőhely útburkolati jeleinek felújítását az idei évi programunkban szerepeltetjük. A kivitelezésre a rendelkezésre álló pénzügyi források ismeretében és az időjárás függvényében kerülhet sor.

----------------------

Az említett helyszínen jelentősen megkopott, szinte teljesen eltűnt az útburkolati jelzés. Rendkívül forgalmas szakasz, a táblák önmagukban nem elegendők véleményem szerint.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Áron!
    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
    A Járókelő csapatának nevében: Miki
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés: nem megoldhatatlan, kérem tegyenek valamit az érdekében, hogy ismét "foglalkozzanak" a helyzettel. Rengetegen kerékpározunk arra, átkelő gyalogos is sok van.
    Egyértelművé kell tenni az átkelőt.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.11.11. Bejelentő kiegészítése: "Tisztelt Budapest Közút! Sajnalattal értesülök a helyzetről. Ugyanakkor ma reggel meglepő látvány fogadott: a környéken frissítették néhány helyen a kerékpáros felfestést, de az átkelőre nem jutott már. Őszintén, csupán kíváncsiságból érdekelne a magyarázat, h...

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Frissítés: nincs változás, továbbra sem lettek pótolva a felfestések, a forgalom változatlanul hatalmas, és nem egyértelmű mindenki számára a szituáció
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az új festések a környéken zajló beruházások kapcsán készültek el, melyeket műszaki átadás-átvételi eljárás során veszünk majd át. A Dombóvári út – Budafoki út csomóponti jelek fe
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.11.09. nincs változás. --- Az említett helyszínen jelentősen megkopott, szinte teljesen eltűnt az útburkolati jelzés. Rendkívül forgalmas szakasz, a táblák önmagukban nem elegendők véleményem szerint."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.11. Bejelentő kiegészítése: "Tisztelt Budapest Közút! Sajnalattal értes...

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzésem 3: nincs változás
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!
    Sajnalattal értesülök a helyzetről.
    Ugyanakkor ma reggel meglepő látvány fogadott: a környéken frissítették néhány helyen a kerékpáros felfestést, de az átkelőre nem jutott má...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kopott útburkolati jelek felújítása az idei évi programunkban szerepelt ugyan, de sajnálatos módon az ilyen célra biztosított pénzügyi forrásunk kimerült. Az őszies időjárás mia
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Az említett helyszínen jelentősen megkopott, szinte teljesen eltűnt az útburkolati jelzés. Rendkívül forgalmas szakasz, a táblák önmagukban nem elegendők véleményem szerint."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.09. nincs változás. --- Az említett helyszínen jelentősen megkopott, szinte teljesen eltűnt az útburkolati jelzés. Rendk...

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzésem2: nincs változás.
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzésem: nincs változás.
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kijelölt-gyalogosátkelőhely útburkolati jeleinek felújítását az idei évi programunkban szerepeltetjük. A kivitelezésre a rendelkezésre álló pénzügyi források ismeretében és az i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely jelzés kopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött gyalogátkelőhely jelzőgomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Henryk Slawik rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére