Megoldott

Illegális zöldhulladék

FRISSÍTÉS 2023.03.23.
FŐKERT válasza: a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

------

Az Egressy út és a Gizella út kereszteződésétől pár méterre, a Puskás Stadion irányában, a Let us Meat Étterem előtt a járda szélén található/látható egy nagy halom száraz ág és gally immár jó ideje. Elszállitása igencsak időszerű lenne.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 16

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • KOVÁCS Mariann hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elszállították.
  • KOVÁCS Mariann visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00118824 sz és a 00115395 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A jelzett zöldhulladék elszállítását megrendeltük, a munkálatok elvégzéséig kérjük szíves türelmüket!

    Üdvözle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Egressy út és a Gizella út kereszteződésétől pár méterre, a Puskás Stadion irányában, a Let us Meat Étterem előtt a járda szélén található/látható egy nagy halom száraz ág és gally immár jó ideje. Elszállitása igencsak időszerű lenne."-ról "FRISSÍTÉS 2023.03.23. FŐKERT válasza: a bejelentett terület nem tartozi...

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére