Megoldott

Berlini és Madridi utca szemét

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.02.28
MÁV válasza:
A bejelentés tárgyát képző hulladék nem a MÁV Zrt. kezelésében lévő területen található. A vizsgálat alapján a MÁV-os ingatlanhatár és az illegális hulladék fellelési helyeként szolgáló út széle között 3,4-3,8 m távolság van.
................
A Berlini és Madridi utak találkozásánál az út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Madridi u. 20

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 2023. március 3-ai helyszíni szemle alapján megállapítható, hogy a fénykép szerinti hulladék már nincs jelen a helyszínen.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Berlini és Madridi utak találkozásánál az út szélén."-ról "Frissítés 2023.02.28 MÁV válasza: A bejelentés tárgyát képző hulladék nem a MÁV Zrt. kezelésében lévő területen található. A vizsgálat alapján a MÁV-os ingatlanhatár és az illegális hulladék fellelési helyeként szolgáló út széle között 3,4-3,8 ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A tárgyban szereplő bejelentést kollégáink megvizsgálták, ezzel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom:

    A bejelentés tárgyát képző hulladék nem a MÁV Zrt. kezelésében lévő terül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 117209 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a MÁV Zrt. tulajdonában és fenntartásában van, így az illegális hulladékok elszállítása nem Társaságunk faladata....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört ágdarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére