Megoldott

Zsákok gazdátlanul

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.11.29

BKM Budapest Közművek FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

........................
Hetek óta ott " figyelnek" a zsákok
Vki sajnos ezt a megoldást választotta szemete lerakásának.
Kérem az elszállítását
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 43

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. december 13., kedd 16:10
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
    Ma elszállították a zsákokat
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Hetek óta ott " figyelnek" a zsákok Vki sajnos ezt a megoldást választotta szemete lerakásának. Kérem az elszállítását Köszönöm"-ról "Frissítés 2022.11.29 BKM Budapest Közművek FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk ille...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rétköz u., Eleven Center (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    9
    Kiegészítésre vár
    9

    Építési hulladék közterületen.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szeméthalmok Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére