Válaszra vár

elhagyott mi autónk - 22. ker

elhagyott mi autónk

Suzuki Swift

Törött szélvédő, lejárt műszaki,forgalomból kivonva

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Duna u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem szeretnèm szèttrollkodni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek ne trolkodd szét a bejelentést, megértésed nagyon köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a leírásban szerepel:

    elhagyott mi autónk

    Suzuki Swift

    Törött szélvédő, lejárt műszaki,forgalomból kivonva
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    @Anonim jàròkelő:

    Köszönöm, nem poènnak szàntam. A videòt majd megnèzem most nem olyan helyen vagyok.

    @Otocolobus Manul:

    De szerintem akkor is jobb lett volna azt ìrni, hogy: "Elhagyott autò-XXII.ker.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a poént kedves Vince...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    mer suzuki
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem èrtem. Tietek a kocsi?
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki érvényesség
    2022.05.22.

    FORGALOMBAN TARTÁS
    Jelleg
    Hivatalból ideiglenesen kivonva

    Kezdete
    2022.03.25.

    https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2019/01/04/mukodik_az_uj_magyar_hasznaltauto-ellenorzo_rendszer/
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    rendszám nélkül, járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bartók Béla út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Ford Ka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bérkocsi utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére