Megoldott

Vitorláshajó közúti tárolása

A mellékelt fotón látható vitorláshajó kb. 8 hónapja áll az utcán. Ez így szabályos?

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Dézsmaház u. 26

Hozzászólások

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    nem a hajó parkol hanem az utánfutó aminek van rendszáma, érvényes műszakija, tehát teljesen szabályos. Tök mindegy mi van a futón.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport ellenőrizte. A közterületen várakozó pótkocsi, melyen a hajó található, hatósági jelzéssel és érvénye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autóroncsok tucatszám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszakis Volvo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Harom elhagyott jarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére