bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autóroncsok tucatszám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatos és tömeges járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszakis Volvo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Harom elhagyott jarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kereszteződés, garázskihajtó beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    4 éve lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Rózsakert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    rendszám nélküli autó a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére