Megoldott

Villanyoszlop a kerékpárúton

A II. kerület Varsányi Irén utcában kialakított kerékpárúton a Margit körút előtti járdaszigetre érve a kerékpáros egy villanyoszloppal találkozik szembe. Ugye a Széna tér végső átadásáig ezt a villanyoszlopot át fogják innen helyezni?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széna tér

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110889/villanyoszlop-a-kerekparuton bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Varga Tamás Úr!

    Társaságunkhoz érkezett bej
    ...
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. A villanyoszlopot áthelyezték a kerékpárúton kívülre. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Így lesz extrém sport a városi kerékpározás.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére