Válaszra vár

Hulladéktároló edény tartó oszlop maradványa

FRISSÍTÉS 2022. 09. 05.

BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen Társaságunk nem üzemeltetett hulladékgyűjtő edényt, így az oszlop maradványának eltávolítása nem Társaságunk illetékessége.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 09. 01.

Bejelentő válasza:

Előzmény: https://jarokelo.hu/83701
Innen idézem:

„Tisztelt Budapest Közút Zrt.
A helyszínről korábban Önök távolították el a kifogásolt, megdőlt hulladékgyűjtő edényt, aminek megmaradt csonkját érinti a jelenlegi bejelentés.”

Főpolgármesteri Hivatal
2021. június 04.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

„Tájékoztatjuk, hogy a Budapest VII. ker. Thököly út 1. számú ingatlan előtt jelzett probléma ismert előttünk.
A javítás érdekében már megtettük a szükséges intézkedést.“

Budapest Közút Zrt.
2021. november 29. és 2021. június 14

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 09. 01.

Budapest Közút Zrt. válasza:

Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
A tárgyi címen, az egykor használt hulladéktartály, illetve annak tartó oszlopa nem tartozik a Társaságunk által kezelt, üzemeltetett létesítmények közé. A tartály pótlása vagy annak megszüntetése esetén a tartóoszlop eltávolítása a tulajdonos feladata.

----------------------

A Budapest VII. ker. Thököly út 1. számú ingatlan előtti – közlekedési baleset miatt
megsérült – hulladéktároló edény tartó oszlop maradványának eltávolítása érdekében a szükséges intézkedést a mai napig nem tették meg.
Tegyék meg! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly út 1-3

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 09. 01. Bejelentő válasza: Előzmény: https://jarokelo.hu/83701 Innen idézem: „Tisztelt Budapest Közút Zrt. A helyszínről korábban Önök távolították el a kifogásolt, megdőlt hulladékgyűjtő edényt, aminek megmaradt csonkját érinti a jelenlegi bejelentés.” Főpolgármesteri Hivatal 2021. június ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen Társaságunk nem üzemeltetett hulladékgyűjtő edényt, így az oszlop maradványának eltávolítása nem Társaságunk il...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budapest VII. ker. Thököly út 1. számú ingatlan előtti – közlekedési baleset miatt megsérült – hulladéktároló edény tartó oszlop maradványának eltávolítása érdekében a szükséges intézkedést a mai napig nem tették meg. Tegyék meg! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 09. 01. Bejelentő válasza: Előzmény...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Előzmény:
    https://jarokelo.hu/83701

    Innen idézem:
    „Tájékoztatjuk, hogy a Budapest VII. ker. Thököly út 1. számú ingatlan előtt jelzett probléma ismert előttünk.
    A javítás érdekében már megtettük a sz...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére