Megoldatlan

Kerékpáros rámpa kellene

Anonim Járókelő

az Erzsébet hídról, az északi oldalon a nagy lépcsősor mellett igazán elférne 1 rámpa, hiszen a Váci utcából kikanyarodva nem mindig érdemes a déli oldalon menni, kb. 3x vált a lámpa…Szóval,lefelé az északi oldalról, nincs megoldva, hogy a lépcsőn le, 1 rámpájáról letoljuk, illetve fel a bringákat! Pedig onnan is simán tovább lehet tekerni és csatlakozni a budai bringautra!!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér

Hozzászólások

  • Kovacs Kristof hozzászólt a bejelentéshez.

    Lenne rá igény, sokan járnak arra bringával attól függetlenül, hogy nincsen ott kerékpárút. (mellesleg arra is lenne igény)
    Persze könnyebb semmit sem csinálni.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 000107355 számú bejelentésekben szereplő Erzsébet híd és tárgyi lépcső üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzeme
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Kerékpáros rámpa kellene az Erzsébet híd északi lejárójához"-ról "Kerékpáros rámpa kellene"-ra.

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elképesztő méretű szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertirsai út, Kerepesi - Fogarasi út kereszteződése (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére