Megoldatlan

Hiányzó rámpa

Kerékpárral, babakocsival könnyebben használható lenne az Erzsébet híd északi járdája, ha lenne egy rámpa ezen a lépcsőn. Elég széles hozzá.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    "Az Erzsébet hídon nincs kerékpárút, így a kerékpárok a hídra való felvitelét segítő rámpákra nincs szükség"

    Ezt komolyan gondolták? :D
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 104932 és 105290 számú bejelentésekben szereplő Erzsébet híd és tárgyi lépcső üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.

    Az illetékességünkbe tarto
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "F2RW+3G Budapest, Magyarország (47.49016223, 19.04629545, 16)"-ról "Budapest, Döbrentei tér, 1013 Magyarország (47.49022023, 19.04637055, 16)"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ván Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Kerékpáros rámpa kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elképesztő méretű szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertirsai út, Kerepesi - Fogarasi út kereszteződése (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére