bejelentés
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Magas járda széle

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Relle Agnes
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet krt. /Wesselényi u (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rámpa hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    A gyalogos meg repüljön?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bem utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fővám téri lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Váncza Levente
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Váncza Levente
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Benőtt vakvezető sáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére