Megoldott

Teli szemetesek

Gellerthegyi csuszdaparkban tele vannak a szemetesek

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. augusztus 17., szerda 11:45
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását rendszeresen végzik munkatársaink, erre a bejelentését követően is sor került.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztaság...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Benedek Kata hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egesz jatszoter tele van szemettel.
  • Benedek Kata bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére