Megoldásra vár

feltört díszkő

A Clark Ádám tértől a körforgalomból kijőve, dél felé a Lánchíd utcán történő kerekpárutas tekerést életveszélyessé tette a nagyobb térkövek széttöredezése és repedése, valamint az, hogy a Várkert Bazár előtt el lehet kanyarodni balra, de keresztezve ezáltal az autós forgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lánchíd u. 11

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dunay Sára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére