Válaszra vár

XI. Sopron út

Anonim Járókelő

A Sopron út végén, a Henger álom és a Sztregova út közti szakaszon mindkét oldalon engedélyezett a parkolás. Ez veszélyesen leszükíti az utat, a szemétszállító gyakran kerül beszorulás közeli szituációba. Célszerü lenne az egyik oldalon megtiltani a parkolás! (a páratlan oldalon praktikusabb lenne)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sopron út 61

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére