Megoldásra vár

Blaha Lujza tér lépcsőlejárat graffitis - tér felől - G

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.08.08.
Bejelentő kérése:

"A fóliával bevont tájékoztatótáblákról a matricákat nem áll módunkban sem vegyszerrel, sem éles eszközzel eltávolítani, mert az a tábla nagy mértékű rongálódásával járna. Megoldást kizárólag a tábla cseréje jelentene, azonban a táblák cseréjében Társaságunk nem illetékes."

Kérjük probáljátok meg elküldeni a BKK-nak vagy a Fővárosnak, a felújitot tér nem sokára elvileg átadásra kerül, jó lenne ha a táblák is felfrissülnének/megújulnának/ - megtisztulnának,,,

------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.08.08.
FKF válasza:
"Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították. A fóliával bevont tájékoztatótáblákról a matricákat nem áll módunkban sem vegyszerrel, sem éles eszközzel eltávolítani, mert az a tábla nagy mértékű rongálódásával járna. Megoldást kizárólag a tábla cseréje jelentene, azonban a táblák cseréjében Társaságunk nem illetékes.
Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztántartásáért. Azonban ez önmagában nem oldja meg a problémát, illetve nem helyettesíti a felelős lakossági magatartást. Erőfeszítéseink kizárólag a lakosság együttműködése esetén vezetnek tartós megoldáshoz. Felelős szolgáltatóként feladatunknak érezzük ugyanakkor, hogy fentiek szellemében a lehetőségeinkhez mérten tájékoztassuk a lakosokat, és szemléletformáló tevékenységünkkel igyekszünk hozzájárulni a környezettudatos közterület-használathoz."

-------------------------------------
1.,

Blaha Lujza tér lépcsőlejárat graffitis - tér felől - G

2.,

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/99541/blaha-lujza-ter-lepcsolejaratai-graffitisek-ter-felol-es-4-6-v-lejaratok

"Kérjük a a táblák matrica mentesítését is." - minden le feljáratnál...

- sajnos ez 2022. április 13. óta nem történt meg

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00103901 számú bejelentésben szereplő Blaha Lujza téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.

    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetés
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "1., Blaha Lujza tér lépcsőlejárat graffitis - tér felől - G 2., https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/99541/blaha-lujza-ter-lepcsolejaratai-graffitisek-ter-felol-es-4-6-v-lejaratok "Kérjük a a táblák matrica mentesítését is." - minden le feljáratnál... - sajnos ez 2022. április 13. óta nem történt meg"-ról "FRISS...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "A fóliával bevont tájékoztatótáblákról a matricákat nem áll módunkban sem vegyszerrel, sem éles eszközzel eltávolítani, mert az a tábla nagy mértékű rongálódásával járna. Megoldást kizárólag a tábla...
  • Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították. A fóliával bevont tájékoztatótáblákról a matricákat nem áll módunkban sem vegyszerrel, sem
    ...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitik eltávolítása folyamatban van. Egyes helyszínekhez azonban munkatársaink jelenleg nem férnek hozzá az építési munkák lezárása...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    vilamos fel/lejárat felől is graffitis - 2022. július 03.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104727/leszakadt-korlat
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +1
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére