Megoldott

Oszlopcsonk

FRISSÍTÉS 2022.06.19.:
Budapest Közút válasza:
A bejelentésben szereplő oszlopon a korábbi adatok alapján egy szemetes edény volt, melynek üzemeltetője az FKF Zrt. Kérjük a hibacímet feléjük továbbítani.

--------------

Kérem a kiszakadt kresztábla szíves pótlását, a veszélyes oszlopcsonk eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Donáti u. 30

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a megrongált oszlopot eltávolították.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103505/oszlopcsonk
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a kiszakadt kresztábla szíves pótlását, a veszélyes oszlopcsonk eltávolítását."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.19.: Budapest Közút válasza: A bejelentésben szereplő oszlopon a korábbi adatok alapján egy szemetes edény volt, melynek üzemeltetője az FKF Zrt. Kérjük a hibacímet feléjük továbbítani. -----...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Egyéb"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Föltehetően kresztáblacsonk"-ról "Oszlopcsonk"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő oszlopon a korábbi adatok alapján egy szemetes edény volt, melynek üzemeltetője az FKF Zrt. Kérjük a hibacímet feléjük továb...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    lyuk (hiányzó fedél) az a úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kék valami van itt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére