Megoldott

Üres oszlop

Kérem az ill. értesítését az oszlop "újragondolása" céljából. Aki ismerős a környéken esetleg tudja, mi lehetett a célja.... Amennyiben nem szükséges máshol talán jobban hasznosítható. (Kuka miatt egy kisebb is megteszi.)
Google szerint is elég régen üresen áll.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Donáti u. 32

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajátságosan, de megoldva:)))
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a táblatartó oszlop szükségtelen részének megszüntetésére megtesszük az intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére