Megoldásra vár

Roncsautó

Üdv,
több hónapja vesztegel 2 db, láthatóan (és/vagy részben) sérült gépkocsi az Ilosvai Selymes Péter utca valamint a Szuglói körvasút sor sarkán.

Az utcában (Ilosvai Selymes Péter utca) lakók parkolását ez jelentősen megnehezíti - különösen a napközbeni/délutáni időszakban, amikor a közeli vendeglátóegységbe (Kerekerdő cukrászda - Öv utca/Ilosvai Selymes Péter utca sarok) látogató autósok szintén az említett (Ilosvai S.) utcában helyezik el járműveiket. (...)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes u. 150

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mindkét gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a
    közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A jár
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére