Megoldásra vár

Mozgó lapok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.08:

"Még ha csak mozognának… de már annyi össze vannak törve, hogy extrém balesetveszélyesek, megdobják a biciklit, kiállnak a síkból, stb. Vajon mikor jönnek rá az illetékesek, hogy nem megfelelő ez az anyag ide? Mivel ahogy ráhajt/rááll egy busz (és nem csak turistákról van szó, mivel a kormányzat előszeretettel sorakoztat itt fel rengeteg busz, akár évértekelő, stb. miatti elbarikádozásra, akár békemenetes, stb. tömegek szállítására), rögtön összetörik ez a lap. És ráhajt, rááll garantáltan. Vajon örök esküt fogadott a beszállítónak erre a termékre a Közút/Várkapitányság, aki a felelős az elfogadhatatlan minőségért és extrém lassú javításért- MINDEN ÉVBEN?"
--------------

A Lánchíd utcában déli irányban hosszú szakaszon mozognak a kerékpárutat képező útburkolati elemek. A fotó a Lánchíd u. 11. előtt készült, de sok helyen ugyanaz a probléma, a lapok mozognak, illesztésük pontatlan. Emiatt szerintem nagyon balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lánchíd u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gönczi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Budapesti Közút,

    Szabad érdeklődnöm, hogy hány évig “vizsgálják” a műszaki tartalmat még? Ennyi idő negyede alatt is már régen meg kellett volna valósítani az átépítését, ha már anno egy nem m...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Lánchíd utcában déli irányban hosszú szakaszon mozognak a kerékpárutat képező útburkolati elemek. A fotó a Lánchíd u. 11. előtt készült, de sok helyen ugyanaz a probléma, a lapok mozognak, illesztésük pontatlan. Emiatt szerintem nagyon balesetveszélyes!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.08: "Még ha csak mozognának…...

  • Gönczi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ha csak mozognának… de már annyi össze vannak törve, hogy extrém balesetveszélyesek, megdobják a biciklit, kiállnak a síkból, stb. Vajon mikor jönnek rá az illetékesek, hogy nem megfelelő ez az an...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére