Válaszra vár

Nem működő szökőkút

FRISSÍTÉS 2022.06.13.:

A Járókelő.hu hozzászólása:
"A cím pontosítva lett. A helyszín az V. és nem a IX. kerületben van."

-----

A Fővám téren nem működik a szökőkút

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Fővám tér 24

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Fővám tér 10, 1093 Magyarország (47.48580080, 19.05803290, 16)"-ról "Budapest, Fővám tér 24, 1056 Magyarország (47.48743511, 19.05741746, 18)"-ra.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Tavaly még hozzájuk tartozott
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére