Megoldásra vár

Nem működő szökőkút 3.

Előzmény 1: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/81061/szokokut-beuzemelese
Előzmény 2: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/102545/nem-mukodo-szokokut

–––––––––––––

2022. 09. 15.

Tisztelt BKM Főkert!

A szökőkút továbbra sem működik – korábban azt írták, hogy a rossz műszaki állapot miatt.

Kérem, javítsák meg a szökőkutat!

Továbbá, kérem, tegyenek eleget törvényi kötelezettségüknek, és adjanak választ a bejelentéseinkre!

Amennyiben a szökőkutat már nem Önök kezelik, kérem, mondják meg, kinek adták át az üzemeltetést 2021. 07. 02. óta, hiszen akkor még – állításuk alapján – az Önök kezelésében volt!

–––––––––––––

2022. 09. 11.

Az adminisztrátor lezárta a bejelentést 'Megoldatlan' eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

–––––––––––––

2022. 06. 09.

Tavaly még hozzájuk tartozott.

–––––––––––––

2022. 06. 09.

A bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

Tisztelettel:
BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

–––––––––––––

2022. 05. 30.

A Fővám téren nem működik a szökőkút

–––––––––––––

2021. 07. 02.

A Fővám téri kút műszaki állapota miatt nem megnyitható.

Fazekas Péter
osztályvezető
ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OSZTÁLY
FŐKERT NONPROFIT ZRT.

–––––––––––––

2021. 06. 18.

Nem működik.

–––––––––––––

2021. 04. 07.

Az elmúlt évtizedek gyakorlata alapján legkorábban májusban kerülnek beüzemelésre a vízarchitectúrák.

Fazekas Péter
osztályvezető
ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OSZTÁLY
FŐKERT NONPROFIT ZRT.

–––––––––––––

2021. 04. 05.

Kérjük a szépen a Fővám téri szökőkút üzembe helyezését, többek közt annak érdekében, hogy az állandó gördeszkázás rajta megszűnjön.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Fővám tér 24

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentett kút esetében rendszeres problémát jelent, hogy annak kialakítása miatt a vízbe hullott (pl. falevél), vagy dobált (pl. műanyagzacskó) idegen tárgyak könnyedén eldugít
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa pótlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V Imre
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lekonyult fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére