Válaszra vár

Fedetlen akna

Anonim Járókelő

Tisztelt illetékes!
Akna fedele hianyzik, kérem pótlását vagy megszüntetését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 162

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. május 04.
    Ügyintéző:
    Ügyfélszám:
    Iktatószám: CC2-3486562/2-2022

    Kedves Járókelők Egyesület!

    A 2022.04.27-én érkezett levele kapcsán az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A "JAROKELO-BUDAPEST-001003...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "Vodafone"-ra.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a
    bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá.

    Köszönjük az együttműködésüket.

    Tisztelettel
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére