bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járdára lógó szúrós ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagyon sok kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Beszakadni készülő útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Bozótos kezdi benőni a jelzőlámpát.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szebb városért
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Reggel utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére