Ha megosztod, megoldod.

A Járókelő csapat 2012 óta segít a városlakóknak abban, hogy jelezhessék a kátyúkat, letört szemeteseket, lekopott zebrákat és egyéb közterületi problémákat a lakóhelyükön.

Már 78642 megoldott bejelentés
Még több kiemelt bejelentés

Kiemelt bejelentések

Még több friss bejelentés

Friss bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Durva katyu a margit koruton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidolt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balra kanyarodó lámpa nem vált zöldre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére