bejelentés
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Graffitik az iskola falain

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Észak-Budapesti Tankerületi Központ
    Sarkadi Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Nem világít egy lámpa sem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Észak-Budapesti Tankerületi Központ
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak soha

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Észak-Budapesti Tankerületi Központ
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti a falon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Észak-Budapesti Tankerületi Központ
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Graffiti az iskola oldalán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Észak-Budapesti Tankerületi Központ
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Észak-Budapesti Tankerületi Központ
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Kiégett 1 db lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Észak-Budapesti Tankerületi Központ
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére