Válaszra vár

Graffitik az iskola falain

Ugyanazon a graffitik díszelegnek az iskola falain. Kérem takarítsák le őket! Köszönöm szépen!
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/102687/graffiti-az-iskola-oldalan

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Sarkadi Imre u. 8

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffitis szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Miklós tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére