Válaszra vár

Graffiti a falon

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le a graffitit az iskola oldaláról! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 2

Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Összefirkál iskola

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Graffitivel teli közműszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére