bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Negatív fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Árpád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Illegális hulladékrakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csonka Balázs
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Meggy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére