Válaszra vár

Zöldterület helyreállítása elmaradt

FRISSÍTÉS 2024. 04. 15.

Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:

Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érdekében. Ügyét Felügyeletünk lezártnak tekinti.

-----

Kérem végezzék el a zöldterület helyreállítását, mert a közmű javítása után elmaradt. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hadrianus utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem végezzék el a zöldterület helyreállítását, mert a közmű javítása után elmaradt. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2024. 04. 15. Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza: Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatásk...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv rész...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ömlik mindenfele az öntözővíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. G.
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nagyon megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a járdaszegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére