Megoldatlan

Szegélyek akadálymentesítése

Járókelő ügykezelő: Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/101089/akadalymentesites

---------------

Sajnos elég magasak a padkák itt és sokan sétálnak itt át babakocsival például. Jó lenne, ha a padkák akadálymentesek lennének. Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 12

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy a jelzett terület üzemeltetése 3 üzemeltetési területre tagolódik, így az csak közös teherviseléssel együtt oldható meg, különböző engedélyek birtokában....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriási betontömbök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Padka akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpárut gaztorlasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bökényföldi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére