bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Füves terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Galló Lilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gallò Lilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Tihamér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére