Megoldásra vár

Elhagyott autó

Műszakija 2023.03.31.-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 26

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még nem megoldott.
  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00143888 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval te
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Teleki Blanka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Teleki Blanka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 éve lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére