Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó a P+R parkolóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 70

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A járműt elvitték. Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.Rendszám nélküli, szürke színű, Opel Astra személygépjármű, elszállítás ideje és helye: 2024. május 8. napon 10:30 perc, Budapest, XIV. kerület Mexikói út 69. (Tárolás: Total-Kár Kft. 1105 Bu...
  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00143918 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Önkormányzati Rendészet járőrei helyszíni szemléjükön megállapították, hogy nincs rendszám a gépjárművön, ezért kiérte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Teleki Blanka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Teleki Blanka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 éve lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére