bejelentés
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Elhagyatott nyilvános WC

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gellért tér 1. (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Mély kátyú az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szabó József utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    János utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult csatornarács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére